Naša spločnosť AA MALOTRAKTOR vznikla ako pobočka spoločnosti Ajfa+Avis, ktorá funguje na trhu od roku 1994. Vznikla ako vydavateľstvo odbornej ekonomickej literatúry. V priebehu rokov sa začala zaoberať veľkoobchodom a maloobchodom, až po spoluprácu so spoločnosťou Hittner.

Víziou spoločnosť AA MALOTRAKTOR je uspokojiť požiadavky zákazníkov prostredníctvom spoľahlivej a rozpoznateľnej kvality, s rýchlym dodaním a zaistením popredajných služieb. Sme odhodlaní využiť všetky dostupné zdroje, aby sme sa stali vzorom a centrom excelentnosti v oblasti vytvárania nových hodnôt a poskytujeme vysokú kvalitu vo všetkých oblastiach nášho podnikania z ľudského kapitálu, technológií a obchodných procesov.

Cieľom spoločnosti je predaj a poradenstvo v oblasti profesionálnej lesnej, poľnohospodárskej a komunálnej techniky, akú zaručuje výrobca podľa ISO normy ISO 9001 a 14001.

Neodmysliteľnou súčasťou predaja je Servis, ktorý zabezpečujeme pracovníkmi zaškolenými v odbore, ktorí sa neustále vzdelávajú. Servis je vykonávaný profesionálnym tímom a profesionálnym vybavením. Realizácia servisných prác sa vykonáva v našom servise, prípadne servisnými výjazdmi ku zákazníkovi. Servis na EcoTrac 21, 30, 40 zabezpečujeme do 24 hodín.

Tím AA MALOTRAKTOR

Content Image
Content Image