Solis 90 CRDi

Výkon 90 HP

Štvorvalcový preplňovaný naftový agregát s objemom 4,1l, systémom common-rail BOSCH, výkonom 90 konských síl a točivým momentom 380 Nm.

Robustná konštrukcia

Traktor je vybaveý synchronizovanou prevodovkou CARRARO 12 + 12, tromi stupňami redukcie (Hi/Mid/Low) a uzávierkou diferenciálu. Predný náhon sa pripája elektrohydraulicky.

Pripravený do práce

Zdvih ramien TBZ 3000 kg s podpornou piestnicou zaisťuje dostatok sily pre prídavné zariadenia. Solis 90 disponuje viacúčelovým selektívnym hydraulickým rozvádzačom s vonkajšími vývodmi 4+1.

Komfortný spoločník

Traktor je vybavený kabínou s automatickou klimatizáciou a uhlíkovými filtrami, audiosystémom s bluetooth a automatickým závesom. Na prianie je možné vybavit stroj napríklad čelným nakladačom, ramenami alebo vývodovým čapom.


Solis 90 CRDi je najlepším riešením pre malých a stredných farmárov a nestratí se ani na veľkých farmách, či už pri rastlinnej alebo živočíšnej výrobe. Vďaka prevodovke 12+12 je jednoduché nájsť vhodnú rýchlosť pre každé využitie – traktor preto poskytuje obsluhe univerzálnosť, širšie pole využitia a s tým spojenú vyššiu produktivitu.

Traktor ponúka dokonalú kombináciu sily a presnosti pre moderných farmárov. Je pripravený plniť vaše priania, pracovať vo všetkých typoch terénov s modernými zariadeniami ako sú pluhy, balíkovače, obracače, kosačky, prívesy, cisterny a pod.

Technické parametre: stiahnite si pdf


Fotogaléria

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.