Solis 90 Stage V

Výkon 90 HP

Štvorvalcový preplňovaný naftový agregát s objemom 4,1l, systémom common-rail BOSCH, výkonom 90 konských síl a točivým momentom 380 Nm.

Robustná konštrukcia

Hmotnosť traktora je 4100 kg. Traktor je vybavený synchronizovanou prevodovkou 20 + 20 rýchlostí s reverzom a uzávierkou diferenciálu. Predný náhon sa pripája elektrohydraulicky.

Pripravený do práce

Zdvih ramien TBZ 3500 kg s podpornou piestnicou zaisťuje dostatok sily pre prídavné zariadenia. Solis 90 disponuje viacúčelovým selektívnym hydraulickým rozvádzačom so zadnými 3 x 2 činnými hydraulickými okruhmi. Súčasťou je etážový záves. Vzduchové brzdy prívesu sú 1 a 2 hadicové. Max. rýchlosť 40 km/hod.

Komfortný spoločník

Traktor je vybavený kabínou s automatickou klimatizáciou a uhlíkovými filtrami, audiosystémom s bluetooth a automatickým závesom. Na prianie je možné vybaviť stroj napríklad čelným nakladačom, alebo predným trojbodovým závesom s PTO.


Solis 90 je najlepším riešením pre malých a stredných farmárov a nestratí se ani na veľkých farmách, či už pri rastlinnej alebo živočíšnej výrobe. Vďaka prevodovke 20+20 je jednoduché nájsť vhodnú rýchlosť pre každé využitie – traktor preto poskytuje obsluhe univerzálnosť, širšie pole využitia a s tým spojenú vyššiu produktivitu.

Traktor ponúka dokonalú kombináciu sily a presnosti pre moderných farmárov. Je pripravený plniť vaše priania, pracovať vo všetkých typoch terénov s modernými zariadeniami ako sú pluhy, balíkovače, obracače, kosačky, prívesy, cisterny a pod.

Akciová cena: 45 500 € s DPH

Mimoriadna predĺžená záruka na všetky traktory SOLIS 5 rokov.

Technické parametre: stiahnite si pdf


Fotogaléria

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.