Solis WT 75

Výkon 75 HP

Štvorvalcový naftový agregát prepĺňaný turbodúchadlom s objemom 4,1l, výkonom 75 konských síl a točivým momentom 289 Nm.

Robustná konštrukcia

Traktor je vybavený synchronizovanou prevodovkou CARRARO 12 + 12, tromi stupňami redukcie (Hi/Mid/Low) a uzávierkou diferenciálu. Predná náprava CARRARO MFWD je vybavená samosvorným diferenciálom.

Pripravený do práce

Vstrekovanie a hydraulické čerpadlá dodává BOSCH. Vysoký výkon hydraulického čerpadla robí celý systém vhodným na komerčné použitie.

Bohatá výbava

Traktor je vybavený kabínou s automatickou klimatizáciou, audiosystémom s bluetooth, závažím vpredu a vzadu a automatickým závesom. Na prianie je možné vybavit stroj napríklad čelným nakladačom, ramenami alebo vývodovým čapom.


Ak hľadáte robustný a servisne nenáročný traktor v kategórii 60 – 75 HP je traktor Solis WT ten pravý stroj pre Vás. Je skonstruovaný a dôkladne testovaný pre vysoké zaťaženie, napr. pre ťahanie ťažkých nákladov, prácu na poli či na údržbu komunikácií. Spoločným menovateľom tejto rady traktorov je prepracovaná ergonómia, mechanická jednoduchosť a robustnosť.

Traktor ponúka dokonalú kombináciu sily a presnosti pre moderných farmárov. Je pripravený plniť vaše priania, pracovať vo všetkých typoch terénov s modernými zariadeniami ako sú pluhy, balíkovače, obracače, kosačky, prívesy, cisterny a pod.

Technické parametre: stiahnite si pdf


Fotogaléria

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.