Vitajte na oficálnej stránke Hittner, špecializovanej spoločnosti na výrobu lesných kolesových traktorov (SKIDDER), malých poľnohospodárskych traktorov a prídavných zariadení a všetkých druhov náhradných dielov.
1987 - Stjepan Hittner založil remeselnú dielňu v Bjelovare pre odvetvie služieb servisu a údržby strojov a zariadení všetkého druhu. Od tej doby sme absolvovali cestu rastu z remeslenej dielne na úspešnú súkromnú firmu s viac ako 80 pracovnými silami.

1990 - Dielňa narástla a stala sa spoločnosťou s ručením obmedzeným, ktorá pokračuje v odvetví služieb a zahajuje výrobu poľnohospodárskej mechanizácie.

Na konci roka 2000 - Spoločnosť vyrába prvý prototyp lesného kolesového traktora ECOTRAC 33V, ktorý sa ukázal ako veľmi užitočný pre potreby Chorvátskej lesnej spoločnosti. Od januára 2001 začala výroba lesných kolesových traktorov, SKIDDER. Vďaka neustálemu vývoju a zlepšovaniu malých kolesových traktorov, SKIDDEROV, vyrástla do ECOTRAC 55V.

2001 - jún: vzhľadom k rýchlemu rastu výroby, METALSERVIS kupuje výrobné haly továrne automobilových dielov v konkurze, TAD, a pokračuje s obchodnými aktivitami na novom mieste, pod názvom METALSERVIS-TAD s.r.o. a rozširuje ich výrobný program s výrobou náhraných dielov pre automobilový priemysel. Súčasne spoločnosť začala vyvíjať veľký lesný traktor ECOTRAC 72V, ktorý sa stal ECOTRAC 120V na základe ďalšieho vývoja.

Kvalita našej produkcie organizácie a obchodný smer zameraný na zákazníkov je založený na certifikácii ISO 9001 2000. Kvalita bola uznaná naším najdôležitejším partnerom Chorvátskych lesov už v roku 1999. V spolupráci s touto verejno obchodnou spoločnosťou a lesníckej fakulty v Záhrebe, Chorvátsko, lesný kolesový traktor ECOTRAC bol navrhnutý a vyrobený ako tromf spoločnosti METALSERVIS-TAD. Doteraz bolo vyrobených viac ako 250 malých a cez 195 veľkých traktorov ECOTRAC.

2004 - Spoločnosť mení svoje meno na Hittner s.r.o. a v roku 2005 na 11.ročníku Medzinárodných hospodárskych zvierat a hopodárskom spravodlivom obchode v Gudovac blízko Bjelovaru, spoločnosť prezentuje prototyp malých traktorov ECOTRAC 21, 30 a 32 postavených podľa vzoru malých poľnohospodárskych traktorov od Tomo Vinković. Zavádzanie nových technológií a technických pokrokov, EcoTrac 21, 30 a 32 sú vhodnými dedičkami na svete známeho malého traktora a nezvratným dôkazom veľkej spolupráce tradície a moderných technológií.

V priebehu roku 2007 a 2008 sme vylepšili náš strojový park 4 novými sofistikovanými nástrojmi poslednej generácie technológiou OKUMA strojov. Spolu so zvyškom nášho strojového parku pre odborné a presné obrábanie, sme hrdými majiteľmi najviac moderného a vybaveného strojového parku v Chorvátsku.

Sledujúci náš firemný dopyt pre kvalitu a vysokú výkonnosť produktov, sme pre motor na naše traktory Deutz a Lombardini motory a Sauer Danfoss hydraulické čerpadlá, čo je najlepším dôkazom nášho vážneho zámeru pre najvyššiu kvalitu.

Už niekoľko rokov po sebe sme boli súčasťou jedných z najlepších podnikateľsých spoločností v Chorvátsku a ako špeciálny bonus pre naše úsilie stať sa vodcom a vzorom kvality a podnikateľskú znamenitosť nám bola v roku 2008 udelená Golden Croation Mink Award za vynikajúce podnikateľské činnosti a Croation Gazele Award za rýchle reakcie a adaptácie na zmeny na trhu, pokročilé obchodné filozofie, využívanie a rýchle uplatňovanie nových znalostí a rastu na základe inovácií.

Kontinuálna starostlivosť o našich zákazníkov, úspešný vývoj a aplikácie novýcch technológií v oblasti obchodu, malo za následok akvizície medzinárodného certifikátu kvality ISO 9001 a 14001.

Referencie výrobcu
SAME DEUTZ FAHR
- vyrábame OEM diely (ozubené kolesá, reťazové kolesá, nápravy, atď) pre prvú montáž na kombajny.
PODRAVKA
- vyrábame náhradné diely pre ich stroje
- vyrábame trámy, kĺby a ďalšie náhradné diely pre autobusy
CHORVÁSTKE LESY (Hrvatske šume)
- vyrábame OEM diely (ozubené kolesá, prevodovky, trámy, nápravy a ďalšie rôzne prvky strojov) pre prvú montáž na lesné vyvážacie stroje a náhradné diely pre ďalšie lesné traktory a stroje
TVM Slovenija
- vyrábame OEM časti (trámy, volanty, predné nosníky, brzdy) pre prvú montáž na autobusy, ktoré sa vyvážajú do Iránu a nosníky pre NEOPLAN autobusy vyrobené pre nemecký trh
ESCO
je spoločnosť, ktorá pokrýva 30% trhu EÚ s výrobou dvakrát zakrivených pružín a pružín pre automobilový priemysel. Robíme pre nich strojové spracovanie, výrobu náhradných dielov pre obrábacie stroje podľa výkresov a schém, výrobu náprav, ozubených kolies a častí strojov
VIBROBETON
- vykonávame kompletnú opravu zložitej redukcie rýchlostných stupňov z demontáže, nové diely náradia a znovu montáž, nosníky

Content Image
Content Image