Solis RX 50

Kategória 50 HP

Traktor poháňa trojvalcový atmosférický motor vlastnej výroby 3102EL s výkonom 48 koní. Radové čerpadlo a ďalšie komponenty vstrekovacieho systému vyrába BOSCH.

Robustná konštrukcia

Traktor je vybavený mechanickou prevodovkou s ôsmimi rýchlosťami dopredu a dvomi dozadu. Solis 50 je možné objednať vo variantách 2WD alebo 4WD.

Pripravený do práce

Zdvih ramien TBZ je 1600 kg. Traktor je vybavený zadným VH s rýchlosťou 540 ot./min, kompresorom, jednohadicovým systémom bŕzd, funkciou Lift-O-Matic™, brzdami v olejovom kúpeli a otočným závesom.

Vybavený

Úplne nový je podsvietený elektronický prístrojový panel s displejom. Traktor je vybavený senzorom znečistenia vzduchového filtra a senzormi proti nechcenému štartu so zaradenou rýchlosťou.


Solis 50 je vhodný na použitie okolo farmy, v sade, vinici alebo na obecnú údržbu. Jednoduché, intuitívne ovládanie znamená, že obsluhovať Solis 50 dokáže každý. Traktor je homologizovaný na prevádzku na pozemných komunikáciách, takže se môžete bez obáv vydať na cestu.

Štandardne je traktor vybavený podsvieteným elektronickým prístrojovým panelom vrátane palivomeru, kompletným osvetlením, majákom, zadným závesom, predným závažím a ochranným rámom proti prevráteniu ROPS. Na želanie možno traktor objednať s vykurovanou kabínou, čelným nakladačom, čelným trojbodovým závesom, alebo trávovými či priemyslovými pneumatikami.

Technické parametre: stiahnite si pdf


Fotogaléria

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.