Solis 50 Shuttle XL

Kategória 50 HP

 Traktor poháňa trojvalcový atmosférický motor vlastnej výroby 3065 s výkonom 50 koní. Radové čerpadlo a ďalšie komponenty vstrekovacieho systému vyrába BOSCH.

Robustná konštrukcia

Traktor je vybavený plne synchronizovanou prevodovkou s reverzom s 12 + 12 rýchlosťami. 4 x 4 v základe. 

Pripravený do práce

Zdvih ramien TBZ je až 2500 kg. Traktor je vybavený zadným VH s rýchlosťou 540 a 540E ot./min, dvojhadicovým a jednohadicovým systémom vzduchových bŕzd na príves, funkciou Lift-O-Matic™, brzdami v olejovom kúpeli a otočným závesom. V základe je aj 3 x 2 činný zadný hydraulický okruh.

Vybavený

Úplne nový je podsvietený elektronický prístrojový panel s displejom. Traktor je vybavený senzorom znečistenia vzduchového filtra a senzormi proti nechcenému štartu so zaradenou rýchlosťou.


Solis 50 je vhodný na použitie okolo farmy, v sade, vinici alebo na obecnú údržbu. Jednoduché, intuitívne ovládanie znamená, že obsluhovať Solis 50 dokáže každý. Traktor je homologizovaný na prevádzku na pozemných komunikáciách, takže se môžete bez obáv vydať na cestu.

Štandardne je traktor vybavený podsvieteným elektronickým prístrojovým panelom vrátane palivomeru, kompletným osvetlením, majákom, zadným závesom, predným závažím a ochranným rámom proti prevráteniu ROPS. Na želanie možno traktor objednať s vykurovanou kabínou, čelným nakladačom, čelným trojbodovým závesom, alebo trávovými či priemyslovými pneumatikami.

Technické parametre:


Fotogaléria

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.