MULČOVAČE STARK

Spoločnosť AA MALOTRAKTOR je výhradným distribútorom mulčovačov značky STARK pre Slovenskú republiku. Ako výhradný distribútor značky STARK kupujeme stroje priamo od výrobcu. Vďaka tomu sme jediná firma na Slovensku, ktorá môže posudzovať záruku. 

Nachádza sa u nás sklad všetkých náhradných dielov na nami ponúkané stroje, či už sa jedná o záručnú alebo pozáručnú opravu.

Spoločnosť AAmalotraktor Vám ponúka na predaj kompletné portfólio špičkových mulčovačov od popredného litovského výrobcu Stark. Mulčovače Stark vynikajú svojou kvalitou a precíznym spracovaním. Ponúkajú maximálny výkon za každých okolností. Vďaka robustnej konštrukcii zvládnu aj tie najťažšie úlohy.
Mulčovače Stark sa delia na základnú – modrú – radu, a profi – zelenú – radu. Obidve rady sa vyznačujú kvalitnou kovovou konštrukciou a vysokým výkonom. Všetky mulčovače disponujú trojbodovým závesom za traktor kategórie I. alebo II.. Je možné ich vybaviť kladivami alebo nožmi podľa potreby.
Do základnej rady mulčovačov Stark partia série KS, KM, KDX, KDL, KDS, KMH. Profi rada obsahuje série KS Profi, KSH Profi, KMH Profi, KDX Profi, KDL Profi. Každá séria ponúka mulčovače v rôznych pracovných šírkach s rôznym výkonom, aby si vedel to správne riešenie vybrať každý zákazník.

Mulčovače Stark sú určené na mulčovanie rastlín od trávy až po kríky a menšie stromy. Majú nastaviteľné lyžiny pre vhodné nastavenie výšky mulčovania a elektronicky vyvážený rotor pre extrémne tichú prevádzku, sú spoľahlivým, lacným pomocníkom na farme alebo v obci pri udržiavaní kultivovaného prostredia