Solis GT 26

Výkon 26 HP

Silný trojvalec Mitsubishi v útrobách traktoru Solis 26 mu prepožičiava vynikajúcu výkonovú charakteristiku

Robustná konštrukcia

Šasi odvodené od malotraktorov Yanmar, pohon 4×4 a prevodovka 6+2 zaisťujú dokonalú trakciu na každom povrchu.

Ako veľký traktor

Solis 26 je vybavený hydraulickým riadením, brzdami v olejovom kúpeli a vývodovým hriadeľom 540/1000. Je ako veľký traktor, len v malom.

Prispôsobivý

Solis 26 se dokáže prispôsobiť každej situácii – v ponuke je s 3 druhmi pneumatík, čelným nakladačom, tojbodovým závesom a množstvom príslušenstva.


Solis 26 je vhodný stroj pre obecnú údržbu (s radlicou a sypačom na údržbu chodníkov, na údržbu zelene či ako obslužný traktor) alebo pre súkromníkov na prácu na farme, v sadoch a viniciach. . Jednoduché, intuitívne ovládanie znamená, že obsluhovať Solis 20 dokáže každý. Traktor je homologizovaný na prevádzku na pozemných komunikáciách vrátane ťahania nebrzdeného prívesu, takže se môžete bez obáv vydať na cestu.

Štandardne je traktor vybavený podsvieteným elektronickým prístrojovým panelom vrátane palivomeru, kompletným osvetlením, majákom, zadným závesom, predným závažím a ochranným rámom proti prevráteniu ROPS. Na želanie možno traktor objednať s vykurovanou kabínou, čelným nakladačom, čelným trojbodovým závesom a vývodovým hriadeľom alebo poľnohospodárskymi, trávovými či priemyslovými pneumatikami.

Technické parametre: stiahnite si pdf


SOLIS 26

SOLIS 26 / 6+2

základná mechanická prevodovka

solis 26

SOLIS 26 / 9+9

reverzná synchronizovaná prevodovka

SOLIS 26 / HST

komfortná hydrostatická prevodovka


Fotogaléria

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.